Light clamp ø3.2 - Black Polypropylene - LB-103.2-PP
Varenummer:
LB1032PP
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
B
12 mm
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
3,2 mm
D3
7 mm
Diameter pipe
3,2 mm
H
10,5 mm
L1
22 mm
L2
9 mm
L3
6,5 mm
Material
Polypropylene
Model code
LB-103.2-PP
Number of bolts
1
S
2 mm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
4 Nm
Type
Profiled
d2
6,8 mm