LN3135PA
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
LN3135PA
Rörklamma Ø13.5mm, Lätta Serien, Polyamid
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bolte
1
B
14,5 mm
Diameter rør
13,5 mm
Farve
Black
Gruppe Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Materiale
Polyamide
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Type
Profiled
d2
6,8 mm