LN3127PA
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
LN3127PA
Rörklamma Ø12.7mm, Lätta Serien, Polyamid
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
1
B
14,5 mm
Diameter rör
127 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid
Typ
Profilerad
d2
6,8 mm
Package size
25 st
Barcode
341462
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
RÖRKLAMMER LN-SERIEN
Artikel datablad
Others has been looking for
Rörklamma Ø17.2mm, Lätta Serien, Polyamid
Partnumber:
LN4172PA
Package size:
Täckplatta 4-12.7mm, DIN305 Lätta Serien
Partnumber:
LBBUDP1D
1 st
Rörklamma Ø6mm, Lätta Serien, Polypropylen