Light clamp ø12.7 - Green Polypropylene - LN-312.7-PP
…
Read more
Partnumber:
LN3127PP
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
15 variants
Chosen variant:
LN3127PP
Light clamp ø12.7 - Green PP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
B
14,5 mm
Brand Name
Stauff
Color
Green
D1
12,7 mm
Diameter pipe
12,7 mm
Group Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Material
Polypropylene
Model code
LN-312.7-PP
Number of bolts
1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profiled
d2
6,8 mm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
341461
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Product datasheet
Andra tittar på
Rörklamma Ø15mm, Lätta Serien, Polyamid