Light clamp ø3.2 - Black Polypropylene - LB-103.2-PP
Artikelnummer:
LB1032PP
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Antal bultar
1
B
12 mm
D1
3,2 mm
D3
7 mm
Diameter rör
3,2 mm
Färg
Black
H
10,5 mm
L1
22 mm
L2
9 mm
L3
6,5 mm
Modell kod
LB-103.2-PP
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylene
Typ
Profiled
d2
6,8 mm
Åtdragning moment
4 Nm