Light clamp ø17.2 - Green Polypropylene - LN-417.2-PP
Artikelnummer:
LN4172PP
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
B
14,5 mm
Brand Name
Stauff
Color
Green
D1
17,2 mm
Diameter pipe
17,2 mm
Group Stauff
4
H
30,5 mm
L1
40 mm
L2
19 mm
L3
7 mm
Material
Polypropylene
Model code
LN-417.2-PP
Number of bolts
1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profiled
d2
6,8 mm