Light clamp ø13.5 - Black Polypropylene - LB-313.5-PP
…
Läs mer
Artikelnummer:
LB313.5PP
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
LB313.5PP
Light clamp ø13.5 - Black PP
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
1
B
20 mm
D1
13,5 mm
D3
7 mm
Diameter rör
13,5 mm
Färg
Svart
H
22,5 mm
L1
34 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Modell kod
LB-313.5-PP
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
6,8 mm
Åtdragning moment
4 Nm
Package size
Barcode
488124
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Artikel datablad
Others has been looking for
Rörklamma Ø17.2mm, Lätta Serien, Polyamid