Let rørholder ø17.2 - Grøn Polypropylen - LN-417.2-PP
Varenummer:
LN4172PP
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Antal bolte
1
B
14,5 mm
D1
17,2 mm
Diameter rør
17,2 mm
Farve
Grön
Gruppe Stauff
4
H
30,5 mm
L1
40 mm
L2
19 mm
L3
7 mm
Materiale
Polypropylen
Model kode
LN-417.2-PP
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Type
Profilerad
d2
6,8 mm