Let rørholder ø12.7 - Grøn Polypropylen - LN-312.7-PP
Varenummer:
LN3127PP
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Antal bolte
1
B
14,5 mm
D1
12,7 mm
Diameter rør
12,7 mm
Farve
Grön
Gruppe Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Materiale
Polypropylen
Model kode
LN-312.7-PP
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Type
Profilerad
d2
6,8 mm