Let rørholder ø13.5 - Grøn Polypropylen - LN-313.5-PP
Artikelnummer:
LN3135PP
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
B
14,5 mm
Brand Name
Stauff
Color
Grön
D1
13,5 mm
Diameter pipe
13,5 mm
Group Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Material
Polypropylen
Model code
LN-313.5-PP
Number of bolts
1
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profilerad
d2
6,8 mm