Light clamp ø13.5 - Black Polypropylene - LB-313.5-PP
Artikelnummer:
LB313.5PP
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
B
20 mm
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
13,5 mm
D3
7 mm
Diameter pipe
13,5 mm
H
22,5 mm
L1
34 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Material
Polypropylene
Model code
LB-313.5-PP
Number of bolts
1
S
2 mm
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
4 Nm
Type
Profiled
d2
6,8 mm