Light clamp ø13.5 - Green Polypropylene - LN-313.5-PP
Partnumber:
LN3135PP
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
Antal bolte
1
B
14,5 mm
D1
13,5 mm
Diameter rør
13,5 mm
Farve
Green
Gruppe Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Materiale
Polypropylene
Model kode
LN-313.5-PP
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Type
Profiled
d2
6,8 mm