BA-056-060
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
BA-056-060
Ferrule for low pressure - ø56mm inside ø60mm outside
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
56 mm
Diameter utv.
60 mm
Längd
50 mm
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Steel
Package size
Barcode
228954
Gross weight
0,14 Kg
Net weight
0,14 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
Measure sketch