NK08HY155117
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
NK08HY155117
Presshylsa enkelpressning
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
15.5 mm
Längd
20 mm
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
Package size
50 st
Barcode
203631
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 15,5 mm
Product datasheet
Others has been looking for
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.
Partnumber:
RK150
1 st
Min. order quantity is:
Klämbackar Ø 143-148, EN14420, Aluminium
Partnumber:
RK125
Hylsa Industrislang DN65 YD slang max 82, Stål
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=17,5 L=21 d2=11,3
NK08HY175113
Presshylsa Lågtryck i stål
Presshylsa Lågtryck i stål
BA-100-105
Hylsa i stål ID=22,5
Hylsa i stål ID=22,5
BA-022
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=14,5 L=17 d2=10
NK06HY14596
25 st
Hylsa i stål
Hylsa i stål
BA-077-082
Presshylsa enkelpressning
NK02HY10562
Presshylsa dubbelpressning ID 40mm
ND25HY40028
25 st
Presshylsa dubbelpressning ID 36mm
ND25HY36027
Presshylsa dubbelpressning ID 34,5mm
ND20HY345238
Ferrule 28mm-16 PA
Ferrule 28mm-16 PA
ND16HY280163
10 st
Ferrule 23mm-13 PA
Ferrule 23mm-13 PA
ND13HY230150
10 st
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=9, L=17, d2=6,2
NK02HY09062
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=19 L=20 d2=13,4
NK10HY190134
20 st
Presshylsa dubbelpressning Lågtryckshylsa id 25,5 mm
ND13HY255169
Presshylsa dubbelpressning Lågtryckshylsa id 26 mm