BA-051-055
Package size:
40 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
BA-051-055
R4 ferrule 1.1/2 F38314 2-piece crimp coupling
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
51 mm
Diameter outer
55 mm
Length
48 mm
Förpackningsstorlek
40 st
Streckkod
228953
Bruttovikt
0,32 Kg
Nettovikt
0,32 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product datasheet
Andra tittar på
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.