NK10HY180134
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
NK10HY180134
Ferrule 18mm-10 PA
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
18 mm
Length
21 mm
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Förpackningsstorlek
20 st
Streckkod
203409
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 18,0 mm
Product datasheet
Andra tittar på
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.