NK02HY11562
Package size:
50 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
NK02HY11562
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=11,5 L=15 d2=7,3
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
11.5 mm
Length
15 mm
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Förpackningsstorlek
50 st
Streckkod
203337
Bruttovikt
0,003 Kg
Nettovikt
0,003 Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 11,5 mm