NK08HY170113
Package size:
20 st
Chosen variant:
NK08HY170113
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=17 L=21 d2=11,3
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
17 mm
Length
21 mm
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Package size
20 st
Barcode
203395
Gross weight
0,009 Kg
Net weight
0,009 Kg
Product information
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 17,0 mm
Product datasheet
Others has been looking for
Safety Clamps aluminium 6" Dim. 168-147mm.