8369-12-25S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
9 variants
Chosen variant:
8369-12-25S
Fläns 90gr SAE3000 DIN
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
47,63 mm
B
22,23 mm
Diameter fläns
38.1 mm
Diameter rör
25 mm
Fläns
3/4 "
Fläns SAE/DIN
3000 PSI
Gänga utv. metrisk
M36x2
I
52 mm
L
46 mm
Märke namn
Stauff
O-ring
24,99X3,53 mm
Rostbeständighet
800 hours salt spray DIN EN 9227
Serie
T
25 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Vinkel
90 °
l1
58 mm
Pakke str.
Stregkode
243673
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Fläns 90gr SAE3000 DIN
Product datasheet
Andre kigger på
Gängfläns 1'' SAE6000 Inv-G1''
Gängfläns 1'' SAE6000 Inv-G1''
Varenummer:
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
Gängfläns 3/4'' SAE6000 Inv-G3/4''
Varenummer:
30 st
Min. bestillingsenhed er:
Gängfläns 1.1/4'' SAE6000 Inv-G1.1/4'', 4 bultar, oring
8610-20-20-KM
1 set
1 set
Gängfläns 3/4'' SAE6000 Inv-G3/4'', 4 bultar, oring
8610-12-12-KM
Gängfläns 1.1/4'' SAE6000 Inv-G1.1/4''
16 st
Gängfläns 2'' SAE6000 Inv-G2''
Gängfläns 2'' SAE6000 Inv-G2''
5 st
Gängfläns 1/2'' SAE6000 Inv-G1/2''
Gängfläns 1/2'' SAE6000 Inv-G1/2'', 4 bultar, oring
FLÄNS 90GR SAE6000 3/4
FLÄNS 90GR SAE6000 3/4
FLÄNS RAK SAE6000 2tum
FLÄNS RAK SAE6000 2tum
Fläns Rak SAE3000 DIN
Fläns Rak SAE3000 DIN
8360-16-30S
Fläns 90gr SAE3000 JIC
Fläns 90gr SAE3000 JIC
8369-12-12J
FLÄNS RAK SAE6000 3/4, (M10) INV G3/4
8669-20-30S
Gängfläns 1'' SAE6000 Inv-G1'', 4 bultar, oring
FLÄNS RAK SAE6000 1.1/2
FLÄNS RAK SAE6000 1.1/2
8615-24-24-SY
FLÄNS RAK SAE6000 1.1/4 (M14) INV G1.1/4
Gängfläns 1.1/2'' SAE6000 Inv-G1.1/2'', 4 bultar, oring
FLÄNS 90GR SAE6000 1tum
FLÄNS 90GR SAE6000 1tum
Gängfläns 1.1/2'' SAE6000 Inv-G1.1/2''
10 st
Gängfläns 2'' SAE6000 Inv-G1.1/2''
4 st
Gängfläns 1.1/2'' SAE6000 Inv-G1.1/2'', Mätuttag G1/8"
8610-24-24-M02
20 st
Gängfläns 1'' SAE6000 Inv-G1'' motfläns (M12)
GÄNGFLÄNS, KOD 62, UTV-M 1.1/4 FLÄNS - 38S
GÄNGFLÄNS, KOD 62, UTV-M 1.1/2 FLÄNS - 38S
Gängad fläns 0° SAE 3000 PSI x JIC hane - 25PA / JGEF