8369-16-28L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
8369-16-28L
Fläns 90gr SAE3000 DIN
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
2,37 mm
B
26,19 mm
Diameter fläns
44.5 mm
Diameter rör
28 mm
Fläns
1 "
Fläns SAE/DIN
3000 PSI
Gänga utv. metrisk
M36x2
I
54 mm
L
54,5 mm
Modell kod
CAG90-303-28L-W3
O-ring
32,93X3,53 mm
Serie
L
T
28 mm
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
90 °
l1
62 mm