8669-20-38S
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
10 variants
Chosen variant:
8669-20-38S
Fläns 90gr SAE6000 DIN
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
66,6 mm
B
31,2 mm
C
66,6 mm
Diameter fläns
54 mm
Diameter rör
38 mm
Fläns
1.1/4 "
Fläns SAE/DIN
6000 PSI
Gänga utv. metrisk
M52x2
Modell kod
CAG90-604-38S-W3
Märke namn
Stauff
O-ring
37,69X3,53 mm
Serie
S
Shore
90
Standard ISO
ISO 6162-2
Standard SAE
SAE J518 Code 62
T
38 mm