8369-20-35L
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
8369-20-35L
Fläns 90gr SAE3000 DIN 35L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
58,72 mm
B
30,18 mm
Diameter flange
50.8 mm
Diameter rør
35 mm
Flange SAE/DIN
3000 PSI
Gevind udvendig metrisk
M45x2
I
54 mm
Korrosions resistens
800 hours salt spray DIN EN 9227
L
55,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
CAG90-304-35L-W3
Mærke navn
37,69X3,53 mm
Serie
L
Shore
90
Standard ISO
ISO 6162-1
Standard SAE
SAE J518 Code 61
T
35 mm
Vinkel
90 °
l1
66 mm