Spole M16-20D-27W-DN
Spole M16-20D-27W-DN
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
Spole M16-20D-27W-DN
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
16.15 mm
Effekt W
27 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
50.2 mm
Modell
M16
Modell kod
M16-20D-27W-DN
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
20 V