Spole M16-220RA-22W-DN
Partnumber:
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Brand Name
Danfoss
Current type
AC
Diameter inner
16.15 mm
Length
50.2 mm
Model
M16
Model code
M16-220RA-22W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
22 W
Protection class
IP 65
Rectifier built-in
Ja
Voltage
230 V