Spole R13-12D-16W-DE
Partnumber:
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Beskyttelsesklasse
IP 69K
Diameter indvendig
13.1 mm
Effekt W
16 W
Længde
38.8 mm
Model
R13
Model kode
R13-12D-16W-DE
Mærke navn
Danfoss
Spænding
12 V