CCP026DW
Filtrera
Varumärken
Hydraspecma (2)
Ultra Clean (1)
Kontakt typ
DIN 43650 Form A (2)
Längd mm
Använd filter
Diameter inv. mm
Använd filter
Diameter rör mm
16 (1)
Effekt W W
Slangdimension "
3/4 (1)
Spänning V
12 (1)
Ström
DC (2)
Relaterat innehåll
Du sökte efter: CCP026DW
Listvy
Rutnätsvy
SPOLE S-H 24 VDC ID=13,0 L=40
SPOLE S-H 24 VDC ID=13,0 L=40
2 varianter
Artikelnummer:
CCP024D
Förpackningsstorlek:
1 st
SPOLE S-H 12 VDC ID=12.7 L=40
SPOLE S-H 12 VDC ID=12.7 L=40
Artikelnummer:
CCP012D
Förpackningsstorlek:
1 st
Rensprojektil YD=26mm (50st/påse) 3/4''