XMAV10SR
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
XMAV10SR
Manometeradapter Rak 10S Inv-G1/2'' DKI
Tillbehör (1)
Nut - ø10S - M18x1.5
Varenummer:
M10S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D3
3,5 mm
Diameter rør
10 mm
Gevind indvendig
G 1/2 BSP
L
38 mm
L1
47 mm
L2
10,5 mm
L3
20 mm
L4
5 mm
Model kode
FI-MA-10SR-W3-DKI
S1
27 mm
S2
22 mm
Serie
S
Thread T
G 1/2 BSP
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
d1
10 mm
d2
7 mm