XGE35LR34ED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
XGE35LR34ED
Adapter 35L, G3/4'' ED
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
35 mm
Dimension i
16 mm
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
L
44 mm
L1
55 mm
L2
17 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Stauff
Pakningsmateriale
NBR
S1
46 mm
S2
50 mm
Serie
L
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
d1
35 mm
d2
18 mm
i
16 mm
Pakke str.
Stregkode
441371
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Målskitse
BSP 3/4" 35mm putkelle