XGE30SU1516
Förpackningsstorlek:
15 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
XGE30SU1516
Adapter 30S, UN1.5/16''
Reservedele (1)
O-ring, Utv-UNF 1.5/16''
Artikelnummer:
OUN-16
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
30 mm
D2
21,5 mm
Diameter rör
30 mm
Dimension i
18.5 mm
Gevind T
1.5/16-12 UNF
Gänga utv.
1.5/16-12 UNF
Gänga utv. metrisk
M42x2
L
52 mm
L1
65 mm
L2
20 mm
Modell kod
XA30S151612UZN
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
46 mm
S2
50 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
420 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d2
21,5 mm
i
18,5 mm