XGE20SU1516
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
XGE20SU1516
Adapter 20S, UN1.5/16''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
20 mm
D2
21,5 mm
Diameter rør
20 mm
Gevind T
1.5/16-12 UNF
Gevind udvendig
1.5/16-12 UNF
Gevind udvendig metrisk
M30x2
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
48 mm
L1
58 mm
L2
19 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
41 mm
S2
36 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryk maks.
400 bar
Vinkel
0 °
i
18,5 mm