6012-08-12L
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
35 varianter
Valgt variant:
6012-08-12L
Adapter Rak, Utv-G 1/2'' Utv-M18x1.5
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
12 mm
Gevind udvendig
G 1/2 BSP
Gevind udvendig metrisk
M18x1,5
Materiale
Stål
Mærke navn
Hydraspecma
Serie
L
Temperatur maks.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryk maks.
315 bar