SMBT-80-S-10-05-B12-O
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
SMBT-80-S-10-05-B12-O
SMBT-80-S-10-05-B12- - Andningsfilter G3/4 10my backventil 0.35bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter
80 mm
Filtreringsgrad
10 my
Flöde luft nominell
450 lpm
Gänga
G 3/4 BSP
Luftfilter finhet
10 my
Modell kod
SMBT-80-S-10-05-B12-O
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Pakke str.
Stregkode
212799
Brutto vægt
0,302 Kg
Netto vægt
0,302 Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
Andningsfilter G3/4 10my BACKV
Produktkatalog
Links
Produktkatalog
Andre kigger på
Breather filter water absorb G1'' Length 3
Varenummer:
SAW1153G03A00P01
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Andningsfilter G3/4 10my
Andningsfilter G3/4 10my
Varenummer:
SMBT-80-S-10-O-B12-O
Min. bestillingsenhed er:
Andningsfilter Gängad
Andningsfilter Gängad
SES-1
Andningsplugg G1/4 med filter i locket
MTSFA-1/4
Andningsfilter 10my 0.7 Bar
Andningsfilter 10my 0.7 Bar
SMBB-80-S-O-10-P3-B-S080-O
Pressurized filler breather 3/4" with filter - double valve
TMDV-DS/34
Andningsfilter 10my
Andningsfilter 10my
SMBB-80-S-O-10-O-C-S080-O
ANDNINGSFILTER 1/2 10my
ANDNINGSFILTER 1/2 10my
SPB-S-2-10-B08-A
SPB-P1-2-10-B12-A
Breathing filter 10my 80x200mm Bayonet Metal basket
SMBB-80-S-O-10-B0.35-B-S200-A
Metal breather,3/4 10 my and 0,7bar opening pressure
SMBT-80-S-10-10-B12-O
Air breather filter
Air breather filter
SA115G1L10
Andningsfilter 10my 47mm
Andningsfilter 10my 47mm
SMBB-47-S-10-O-C-S065-O
Oil filler and air breather filter thread version - Stauff SMBT
SMBT-80-S-10-05-B12-O
Bayonet Metal Filler Breather ZnNi Ø80mm 3 µm 80mm Basket
SMBB-80-S-O-03-O-C-S080-O
Andningsfilter G1 10my Ø80mm
Andningsfilter G1 10my Ø80mm