SMBB-47-S-10-O-C-S065-O
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SMBB-47-S-10-O-C-S065-O
Andningsfilter 10my 47mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bultcirkel
41 mm
Diameter
47 mm
Flöde luft nominell
400 lpm
Luftfilter finhet
10 my
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Metal
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Förpackningsstorlek
Streckkod
212784
Bruttovikt
0,109 Kg
Nettovikt
0,109 Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Andningsfilter 10my 47mm