SLK620-50PP
Förpackningsstorlek:
20 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SLK620-50PP
Rörklamma Oval Ø6mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Diameter rör
20 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
6
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Package size
20 par
Barcode
309927
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Kabelklammer, 620-50, Oval
Others has been looking for
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Partnumber:
SP3
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Partnumber:
SLK322PP
25 par
Min. order quantity is:
1 par
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
25 par
SP2
25 st
SP6
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK112APP
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Syrafast
DP1A-SY
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK542PP
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK320PP
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien
SP1A
Täckplatta 19-25.4mm, DIN305 Lätta Serien
DP3
Rörklamma Komplett Ø50mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP650PPDPAS
SP5
Svetsplatta 12.7-18mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP2-SY
Rörklamma Ø44.5mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK6445PP
Rörklamma Komplett Ø20mm, DIN3015 Lätta Serien, Polyamid
SP320PADPAS
Rörklamma Komplett Ø30mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP430PPDPAS
DP2
Sexkantskruv M6x30, Lätta Serien
AS1
50 st
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK5337PP
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP1A-SY
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK110APP
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien
DP1A
Rörklamma Ø8mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK108APP
Rörklamma Komplett Ø12mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SP112AALIS
Rörklamma Komplett Ø19mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SM319ALIS
Rörklamma Komplett Ø12.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Syrafast
SPV2127ALIS-SY