PPC-04/12-PT-600/2
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
PPC-04/12-PT-600/2
Tryck- / Temperatursensor Analog 600 bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Stauff
Model code
Sensor-PPC-04/12-PT-600/2
Output signal max.
3 V
Output signal min.
0 V
Sensor type
Analog
Temperature ambient max.
+85 °C
Temperature ambient min.
-25 °C