PPC-04/12-PT-015/2
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
PPC-04/12-PT-015/2
Tryck- / Temperatursensor Analog 15 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
PPC-04/12-PT-015/2
Sensor typ
Ingen
Temperatur omgivning max.
+105 °C
Temperatur omgivning min.
-25 °C
Package size
Barcode
416114
Gross weight
0,27 Kg
Nettovikt
0,27 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
-1-15bar, -25...+105°C
Artikel datablad
Andra tittar på
Tryck- / Temperatursensor Analog 60 bar