PPC-04/12-P-400-CAL
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
PPC-04/12-P-400-CAL
Trycksensor Analog 400 bar, Kalibrerad
Specifications
Dimensions and shipping
Temperatur omgivning max.
+85 °C
Temperatur omgivning min.
-25 °C
Utgående signal max.
3 V
Utgående signal min.
0 V