OR15.1X1.6 SVENSK STD NBR70
OR15.1X1.6 SVENSK STD NBR70
…
Læs mere
Varenummer:
OR15.1X1.6
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
20 varianter
Valgt variant:
OR15.1X1.6
OR15.1X1.6 SVENSK STD NBR70
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
15.1 mm
Farve
Svart
Materiale
NBR
Materialetykkelse
1.6 mm
Shore
70
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C