OR12.42X1.78-N90
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
OR12.42X1.78-N90
OR12.42X1.78 NBR90 (NG10)
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
12.42 mm
Materialtjocklek
1.78 mm
Märke namn
Hydraspecma
Shore
90
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C