LN4172PA
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
LN4172PA
Rörklamma Ø17.2mm, Lätta Serien, Polyamid
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
1
B
14,5 mm
Diameter rör
17,2 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
4
H
30,5 mm
L1
40 mm
L2
19 mm
L3
7 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid
Typ
Profilerad
d2
6,8 mm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
341455
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
RÖRKLAMMER LN-SERIEN
Artikel datablad
Andra tittar på
Täckplatta 4-12.7mm, DIN305 Lätta Serien
Artikelnummer:
LBBUDP1D
1 st
Rörklamma Ø6mm, Lätta Serien, Polypropylen