Let rørholder ø13.5 - Grøn Polypropylen - LN-313.5-PP
…
Läs mer
Artikelnummer:
LN3135PP
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
15 varianter
Utvald variant:
LN3135PP
Rörklamma Ø13.5mm, Lätta Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
1
B
14,5 mm
D1
13,5 mm
Diameter rör
13,5 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Modell kod
LN-313.5-PP
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
6,8 mm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
341456
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Artikel datablad
Andre kigger på
Rörklamma Ø17.2mm, Lätta Serien, Polyamid
Varenummer:
LN4172PA
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Rörklamma Ø16mm, Lätta Serien, Polyamid
Varenummer:
LN316PA
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Rörklamma Ø8mm, Lätta Serien, Polypropylen
LB108PP
Rörklamma Ø6mm, Lätta Serien, Polypropylen
LB106PP
Light clamp ø25 - Black PP
Light clamp ø25 - Black PP
LB425PP
Rörklammer, lätt serie, enkel, Polypropylen, svart - LB
LB316PP
100 st
Light clamp ø10 - Yellow PA
Light clamp ø10 - Yellow PA
LB210PA
Rörklammerpar, lätt serie, enkel, Polypropylen, grön - LN
LN314PP
Rörklamma Ø14mm, Lätta Serien, Polypropylen
LN414PP
Rörklamma Ø15mm, Lätta Serien, Polypropylen
LN315PP
LN415PP
Rörklamma Ø22mm, Lätta Serien, Polypropylen
LN422PP
100 st
Rörklamma Ø16mm, Lätta Serien, Polypropylen
LN316PP
Rörklamma Ø12mm, Lätta Serien, Polypropylen
LN312PP
Rörklamma Ø12.7mm, Lätta Serien, Polypropylen
LN3127PP
Rörklamma Ø18mm, Lätta Serien, Polypropylen
LN418PP
LN314PP
Rörklamma Ø17.2mm, Lätta Serien, Polypropylen
LN4172PP
Rörklamma Ø10mm, Lätta Serien, Polypropylen
LN310PP
LN106PP
Rörklamma Ø3.2mm, Lätta Serien, Polypropylen
LB1032PP
LB422PP
LB212PP
Light clamp ø13.5 - Black PP
Light clamp ø13.5 - Black PP
LB313.5PP
Rörklamma Ø10mm, Lätta Serien, Polyamid
LN310PA
Rörklamma Ø12mm, Lätta Serien, Polyamid
LN312PA
Rörklamma Ø20mm. Lätta Serien. Polyamid
LN420PA
Rörklammer, lätt serie, enkel, Polyamid, svart - LN
LN310PA
LN210PA
Rörklamma Ø14mm, Lätta Serien, Polyamid