Let rørholder ø12.7 - Grøn Polypropylen - LN-312.7-PP
Partnumber:
LN3127PP
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
Antal bultar
1
B
14,5 mm
D1
12,7 mm
Diameter rör
12,7 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Modell kod
LN-312.7-PP
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
d2
6,8 mm