EDM12X1.5V
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
EDM12X1.5V
Tätning M12 Viton Passar M12x1.5
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
9.8 mm
Diameter udvendig
14.4 mm
Højde
1.5 mm
Materiale
FKM/FPM (Viton®)
Model kode
WM1215VI
Mærke navn
Gates
Temperatur maks.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C