EDM22X1.5
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
EDM22X1.5
Tätning M22 Nitril Passar M22x1.5
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
19.6 mm
Diameter utv.
24.3 mm
Höjd
1.5 mm
Modell kod
WM2215
Märke namn
Gates
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C