EDM18X1.5
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
EDM18X1.5
Tätning M18 Nitril Passar M18x1.5
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
15.7 mm
Diameter udvendig
20.9 mm
Højde
1.5 mm
Materiale
NBR
Model kode
WM1815
Mærke navn
Gates
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C