EDM20X1.5
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
EDM20X1.5
Tätning M20 Nitril Passar M20x1.5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
17.8 mm
Diameter utv.
22.9 mm
Höjd
1.5 mm
Modell kod
WM2015
Märke namn
Gates
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C