EDF-10-3-2-24VDC
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
EDF-10-3-2-24VDC
VÄLJARV. ORTA G1/2'' 3/2 24VDC
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal väger/positioner
3/2
Flödeshastighet nominell LMin
75 lpm
Gänga
G 1/2 BSP
Märke namn
Hydraspecma
Spänning
24 V
Ström
DC
Tryck max.
210 bar