DFE102/6B18ES-W202-24VDC-CRZ Walvoil 6/2-way valve 1/2" Closed
Partnumber:
DFE102/6B18ES-W202-24VDC-CRZ
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Aktivering
Magnetstyrd
Antal väger/positioner
6/2
Dräneringsport
G 1/4 BSP
Flödeshastighet nominell LMin
90 lpm
Föroreningsgrad max.
20/18/15 - ISO 4406
Gänga
G 1/2 BSP
Modell kod
DFE102/6B18ES-W202-24VDC-CRZ
Märke namn
Walvoil
Oljeviskositet rekommanderad
12 - 400 cSt
Skyddsklass
IP 65
Spänning
24 V
Ström
DC
Temperatur arbetsväska max.
+80 °C
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Temperatur omgivning max.
+50 °C
Tryck med drän max.
315 bar
Tryck utan drän max.
200 bar