DM80068K38
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM80068K38
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm W5
Specifications
Dimensions and shipping
A
105,41 mm
B
52,07 mm
C
54,61 mm
D
59,69 mm
Diameter rör
38 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Package size
Barcode
254207
Gross weight
0,953 Kg
Net weight
0,953 Kg
Country of origin
swe
Product information
Measure sketch
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm
Artikel datablad
Others has been looking for
OR34.4X3.0
OR34.4X3.0
Partnumber:
OR-3-918
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 50 mm
Partnumber:
DM80003G50
Min. order quantity is:
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 30 mm
DM8003K30
Coupling Pyplok Straight. Inv. 28 mm Acid-resistant
DM80001K28
Coupling Pyplok Straight. Inv. 42mm Acid-resistant
DM20001K20
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 38 mm
DM8003K38
Koppling Pyplok T, Inv-M 16 mm
Koppling Pyplok T, Inv-M 16 mm
DM8004K16
Koppling Pyplok Rak Inv-G 3/4''
DM80086K2512
Pipe coupling Pyplok 0° BSP female
DM80086K3820
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/2'' - Rör 50 mm