DM80068K16
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM80068K16
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 16S, Inv-M 24x1.5 mm W5
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
60,45 mm
B
23,7 mm
C
32 mm
D
29,72 mm
Diameter rör
16 mm
Materialkvalitet
ASTM-A479/A182-316
Märke namn
Pyplok
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Pakke str.
Stregkode
256460
Brutto vægt
0,136 Kg
Netto vægt
0,136 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 16S, Inv-M 24x1.5 mm
Artikel datablad
Andre kigger på
Koppling Pyplok Rak, Rörlig mutter 38S, Inv-M 52x2.0 mm Stål
Varenummer:
DM80068G38
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Pyplok Rak med stopp, Inv-M 50 mm Syrafast
Varenummer:
DM8002K50
Min. bestillingsenhed er:
Koppling Pyplok Rak, Utv-G 1.1/4'' - Rör 38 mm Syrafast